Informacja o 1% podatku, który został przekazany Fundacji Glogovia za 2019 r.

Z tytułu przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Glogovia za 2019 r  wpłynęła kwota 25466,40 zł. Na tę kwotę składają się 17701,30 zł od 319 podatników, którzy wyrazili zgodę na przekazanie informacji o danych identyfikacyjnych, oraz 7765,10 zł od nie znanej liczby podatników, którzy nie wyrazili zgody na przekazanie tych informacji.  Cała kwota zostanie przekazana na dofinansowanie konserwacji w zakresie przęsła zachodniego naszej kolegiaty z ołtarzem: Opłakiwanie Chrystusa. Państwa społeczny wkład ma olbrzymie znaczenie przy pozyskiwaniu środków na prace konserwatorskie w ramach projektów kierowanych do różnego rodzaju instytucji przydzielających  fundusze. Wyrażamy wdzięczność i serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom zarówno tym z naszej gminy jaki i z terenów czasami  bardzo odległych od Głogówka. Niech Bóg Wam błogosławi.

Zarząd Fundacji Glogovia.
Ks. R. Kinder
Z. Łątka
A. Szała